acz-logo

    AERO CLUB ZEELAND

Activiteiten

Twente Fly-In

zaterdag 1 april 2023

 
Tijd
10:00 tot 16:00 uur
Locatie
EHTW
 
Goedemiddag,
 
In navolging van de succesvolle fly-in van vorig jaar, organiseren we ook dit jaar op zaterdag 1 april 2023 een speciale fly-in.
 
Je kunt van 10.00 tot 16.00 uur invliegen voor €15,- (inclusief één consumptie). De koffie en gebak staan klaar. Tegen betaling is fris en een broodje braadworst verkrijgbaar.
 
Wil je meer weten over elektrisch vliegen en de mogelijkheden die er nu al zijn? De E-Flight Academy is aanwezig met hun volledig elektrische Pipistrel Velis en kunnen al je vragen beantwoorden.
 
Meld je vlucht direct aan via ppr@twente-airport.nl 
 
Meer informatie op bijgevoegde poster en flyer en op: https://www.twente-airport.nl/nieuws/zaterdag-1-april-fly-in/
 
Zouden jullie bijgevoegde flyer willen delen via jullie website en social mediakanalen en de poster (A4) uit willen printen en op willen hangen?
 
We hopen mede door jullie hulp op een mooie opkomst!
 
Alvast bedankt.

Met vriendelijke groet,
 
Marieke Vizee
Communicatieadviseur/woordvoerder
M +31 6 34 48 51 32
marieke.vizee@twente-airport.nl 
 
Twente Airport
Vliegveldstraat 100 - C94 | 7524 PK Enschede - Nederlandwww.twente-airport.nl
Airport Authority & Operations: +31 6 21342953 (ppr@twente-airport.nl)
 
 
image001.png